دوره های آموزشی در حال ثبت نام

مرکز آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی نیکان شریف تحت نظر و حمایت مرکز ملی آموزش مهارتی و حرفه ای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار میکند:

دوره های آموزشی مهارتی

دوره های آموزشی مهارتی

دوره آموزش مهارتی امدادگر کمک های اولیه

در سازمان های معتبر جهانی اورژانس، جهت ارائه خدمات ساده کمک های اولیه دوره های آموزشی مختلفی برای مردم برگزار می شود. که معمولا به عنوان اولین شخص آموزش دیده در زمینه مراقبت های طبی می باشد. که به صحنه اورژانس می رسد. آنها میتوانند یک سری از خدمات اولیه و حیاتی کمک های اولیه را ارائه دهند. صحنه را تا حد امکان مهیا کند و همچنین اطلاعات صحنه و بیماران EMS کنترل و آن را برای رسیدن آمبولانس ارائه دهد. باید توجه داشت دوره امدادگر کمکهای اولیه به منظور آموزش مهارت های EMS را به پرسنل ساده و اولیه در مردم برای انجام اقدامات اولیه و حیاتی در موارد فوریتهای پزشکی است. و این افراد به ازای گذراندن آن، جزء تیم پزشکی محسوب نمی شوند بلکه به عنوان ایفای نقش میکنند.

 

امدادگر کمکهای اولیه

امدادگر کمکهای اولیه

 

دوره آموزش مهارتی دستیار کنار دندانپزشک

دوره آموزشی دستیار کنار دندانپزشک به منظور تربیت نیروی انسانی جهت کمک به دندانپزشکان و تیم سلامت دهان در ارایه خدمات دندانپزشکی در مراکز ارایه خدمات سلامت اعم از مطب، درمانگاه، مرکز جامع سلامت و بیمارستان تدوین شده است. هدف کلی دوره مهارتی دستیار کنار دندانپزشک تربیت نیروی کمکی برای مراكز ارایه خدمات سلامت دهان در راستاي بهبود کیفیت خدمات در مراکز فوق اعم از بخش دولتی و غیردولتی در سطح کشور میباشد.

دستیار کنار دندانپزشک

دستیار کنار دندانپزشک

 

دوره آموزش مهارتی تربیت متصدی اخذ سیگنال الکتروانسفالوگرام

دانش آموختگان دوره آموزشی اخذ سیگنال الکتروانسفالوگرام (EEG)، کاردانان دوره دیده منطبق با شناسنامه و استاندارد خدمت  EEG می باشند. که از روی پوست سر ، EEG روتین مغز را در حالت خواب، هوشياري یا کما ثبت خواهند کرد. هدف از دوره آموزش مهارتی سیگنال EEG، آموزش مفاهیم اولیه و پر کاربرد، نحوه نمایش و کمی کردن سیگنال و مهارت عملی ثبت برای مقاصد تشخیصی پزشکی می باشد.

 

الکتروانسفالوگرام

الکتروانسفالوگرام

 

دوره آموزش مهارتی مداخلات درمانی دستی در طب ایرانی

این دوره برای پزشکان عمومی یا متخصصین بالینی، با هدف ارتقای علمی و کسب مهارت های عملی برای تعدادی از مداخلات درمانی دستی در طب ایرانی شامل: بادکش و حجامت و دلک و غمز، و با تاکید بر اندیکاسیون و کنترااندیکاسیون ها و تجویز بر اساس مزاج طراحی شده است. در پایان دوره، پزشکان می توانند از دلک و غمز، بادکش و حجامت بنا بر اصول درمانی طب ایرانی در کنار سایر آموزه های طب ایرانی برای کمک به بیماران بهره بگیرند. ضمناً مداخلاتی همچون: فصد، حقنه و زالو اندازی نیز ذیل مداخلات درمانی دستی در طب ایرانی هستند اما هدف این دوره نمی باشند.

طب سنتی

طب سنتی

 

با حضور اساتید متخصص و مجرب عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

همراه با ارائه گواهینامه رسمی و معتبر مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

قابلیت ترجمه و استعلام مدارک با کد یکتای وزارت بهداشت

 

  • آموزش کاربردی و جامع، تئوری و عملی
  • نحوه برگزاری: حضوری و مجازی
  • امکان پرداخت شهریه بصورت اقساط
  • امکان تخفیف ثبت نام گروهی

 

جهت ثبت نام با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

09176964193 / 09120601698 / 07138315372 / 07132343255

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.

فهرست